Klientu apkalpošanas centrs: t. 671-144-40, info@rimpeks.lv
Reģistrācija
 

Vai Tu zināji, kam domāta skavu izlocīšana uz ārpusi?

2016-10-05

Vai Tu zināji, kam domāta skavu izlocīšana uz ārpusi?

Ierastā režīmā skavotājs sastiprina skavas, ielocot tās uz iekšpusi. Daži skavotāji ir aprīkoti ar metālisku plāksnīti diviem skavošanas režīmiem. Pagriežot to par 180°, skavas tiks izlocītas uz ārpusi.

Sākotnēji var šķist, ka tam ir tikai vizuāla nozīme, taču īstenībā šāds skavošanas režīms, atkarībā no mums ierastā, ir paredzēts dokumentu īslaicīgai sastiprināšanai, jo uz āru izliekto skavu ir viegli izņemt ar roku, saglabājot dokumentu lapu pilnīgi nebojātu! Pamēģiniet! Mums sanāk :)

 

 


 

Kādi vēl mēdz būt saskavošanas veidi?

 

Standarta, jeb slēgtais skavošanas veids (Close Stapling)

Visiem pazīstamais skavošanas veids, kas paredz dokumentu lapu nostiprināšanu, ielocot skavu kājiņas uz iekšpusi.
Ideāli piemērots dokumentu sastiprināšanai uz ilgu laiku.

 

Atvērtais skavošanas veids (Open Stapling)

Daži skavotāju modeļi ir aprīkoti ar metālisku plaksnīti diviem skavošanas režīmiem - ierastajam skavošanas veidam un atvērtajam! Režīmus var mainīt pagriežot šo metālisko plaksnīti par 180°. Parasti ražotāji pēc noklusējuma uzstāda standarta režīmu. Parslēdzot režīmu uz atvērto skavošanu, skavu kājiņas tiek izlocītas uz ārpusi.
Šis skavošanas veids ir izmantojams īslaicīgai dokumentu stiprināšanai, jo tādā veidā izlocītu skavu vienkārši var izņemt ar roku, nesabojājot dokumentus.

 

Plakanais skavošanas veids (Flat Clinch Stapling)

Skavu ielocījuma tehnoloģija paredz skavu kājiņu piespiešanu pie papīra tā, lai skava paliktu pavisam plakana. Tās nodrošina saskavoto dokumentu pacēlumu samazināšanu stūros un vietas ekonomiju mapē-reģistrā līdz pat 30%!
Skavu ielocīšana notiek, līdzīgi slēgtajam skavošanas veidam - uz iekšpusi.

 

Super plakanais skavošanas veids (Super Flat Clinch Stapling)

Šī ir RAPID zīmola patentēta skavu ielocījuma tehnoloģija, kas vēl vairāk saspiež skavu, un ieekonomē vietu saskavoto dokumentu uzglabāšanai mapēs par veseliem 40%! Droši novieto saskavoto dokumentu paku uz darba galda un esi pārliecināts, ka tā negāzīsies.

 

Taisnais skavošanas veids (Nailed Stapling)

Ar speciālo skavotāju palīdzību ir iespējams ātri iesist skavu. Pie šī režīma skavu kājiņas netiek ielocītas vispār. Birojos tādā veidā skavotāji noder, ja nepieciešams piestiprināt sludinājums, vai dokumentus pie mīkstas virsmas, piemēram, pie korķa tāfeles - savā veidā alternatīva piespraudēm. Visbiežāk, protams, to izmanto kā palīgrīku saimniecībā, remontdarbiem un rokdarbiem.

 


Copyright 2007 SIA “Rimpeks KP”
All rights reserved. True-Vision